HAKKIMIZDA

rennovaotomasyon.com rennovaotomasyon.com rennovaotomasyon.com rennovaotomasyon.com rennovaotomasyon.com

RENNOVA OTOMASYON

Firmamız uzman personelleri ile her türlü makinanın mekanik, elektrik ve elektronik aksamına bakım, tamir, revizyon ve otomasyon hizmeti sağlamakla birlikte hizmet dokümanı doldurarak yapılan çalışmaları kayıt altına almaktadır. Sektöründe deneyim ve bilgiye dayalı yüksek teknoloji çözümler sunan, sürekli gelişen ve yenilikleri takip eden, profesyonel altyapıya sahip bir şirkettir.

VİZYONUMUZ
Şirketimiz dünya standartlarına uygun çalışma prensibini, hizmet kalitesini ve müşteri memnuniyetini üst düzeyle tutmayı kendisine ilke edinmiş lider firmalar arasında bulunmaktadır.

MİSYONUMUZ
Bilgiye verdiğimiz değeri koruyarak ve meslek etiğimizden ödün vermeden hizmet verdiğimiz işletmelerin otomasyon faaliyetlerinde ve verimlilik çalışmalarında en kaliteli hizmeti sağlamaktır.

KALİTE POLİTİKAMIZ
Tüm süreçlerinde, müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmeti sürekli ön planda tutan ve süreçlerini bu temelde tasarlayan firmamızın kalite politikası;
a) Tüm hizmetlerimizde standartlara ve yasalara uymak,
b) Teknolojiyi sürekli takip ederek, bilgiye ve kaliteli hizmete verdiğimiz değerden taviz vermeden, tüm faaliyetlerimizi sürekli iyileştirmek,
c) Kalite Yönetim Sistemimizi tüm çalışanlarımızın katılımı ile uygulamak ve etkinliğini sürekli geliştirmek,
d) Tedarikçilerimizi ve müşterilerimizi sistemin ayrılmaz bir parçası ve iş ortağı olarak görmek,
e) İşletmedeki tüm faaliyetlerin bir defada ve daima doğru ilkesine uygun olarak yürütülmesini sağlamak firmamızın kalite politikasıdır.